Prožijte nové Radlické údolí

Radlická žije 


Rušná Radlická ulice bez života je již minulostí. Dobře dostupná lokalita se za posledních několik let proměnila z opuštěné továrny na pulzující novou čtvrť. Najdete tu nové obytné domy, kancelářské areály, supermarkety, obchody, školky a školy. Samozřejmostí jsou restaurace, kavárny, sportoviště, dětská hřiště a poskytovatelé nejrůznějších služeb.
Vše co potřebujete ke spokojenému životu máte hned na svém prahu.  

Příroda


Pokud hledáte přírodu, klid a čerstvý vzduch uprostřed města, pak je Remízek přesně pro Vás. Bujará příroda v jeho okolí je skutečně něco výjimečného. Přes den si můžete užívat metropolitní výhody, které okolí nabízí a večer se zaposlouchat do šumění
stromů a pozorovat západ slunce nad obzorem. 

V rámci aktuálního developmentu údolí se také staví nová stezka. Tou se dostanete z Remízku až na metro Jinonice, nebo na Radlické pláně třeba k výběhu koně Převalského. To vše stranou od ruchu Radlické ulice. Ideální na procházku v tichu, když potřebujete vypnout.

Dopravní dostupnost


Remízek se nachází stejně daleko od stanice metra Radlice a Jinonice. Ráno si tedy můžete seběhnout z kopce na Radlickou, po cestě se stavit na kávu a rozhodnout se, zda pojedete metrem nebo raději tramvají. Oběma spoji jste na Andělu, či v centru za pár minut. Na cestě zpět můžete vystoupit na Jinonicích a po cestě nakoupit, vyzvednout dítě ze školky, nebo si vzít jídlo s sebou a vychutnat si ho doma, na terase, a nechat město za sebou.

Velkou výhodou je i vlakové spojení ze stanice Praha - Jinonice, které Vás za pár minut dostane na Smíchovské nádraží nebo přímo na hlavní nádraží. Bez stresu, bez aut.